Визначення розширення

Перше, що необхідно зробити для того, щоб дізнатися і зрозуміти значення терміну розширення, - виявити його етимологічне походження. У цьому сенсі можна сказати, що воно знаходиться в латині, саме в "prorogare", що є результатом суми двох різних частин:
-Приставка "pro-", яка еквівалентна "вперед".
- Дієслово "rogare", яке можна перекласти як "попросити" або "спробувати отримати".

Розширення є продовженням певного терміну . Це означає, що, коли вже визначений період часу бажаний або повинен бути продовжений, встановлюється розширення.

Припустімо, що видавець розпочинає конкурс історій і запрошує письменників подати свої роботи до 31 серпня включно . З огляду на прохання багатьох авторів продовжити термін, видавець оголошує про продовження та встановлення нового закриття конкурсу на 15 вересня.

Щось подібне може статися з датами накладання рахунку-фактури . Телефонна компанія надсилає своїм клієнтам рахунок-фактуру, що відповідає місяцю травня. Через природну катастрофу, що породжує економічні труднощі, компанія приймає рішення про запровадження 20-денного продовження і, таким чином, продовжує строк оплати.

Розширення, також відомі як додатковий , розширений або додатковий час , часто зустрічаються в деяких видах спорту . У цьому випадку розширення - це додатковий час відтворення, який додається до регулювання, коли реєструється зв'язок. Таким чином, розширення дає можливість розірвати цю рівність і виграти команду.

Кожен вид спорту встановлює ряд правил щодо розширень. Так, наприклад, у футболі вони прирівнюються до двох разів понад п'ятнадцять хвилин кожен. Якщо в кінці тих, що рахунок все ще знаходиться в розіграші, що буде відбуватися розробка пенальті.

У баскетболі, зі свого боку, додатковий період продовження становить 5 хвилин, і той же час визначається для інших видів спорту, наприклад, хокею на льоду.

Багато розширень, які вже відбулися з історією спорту в цілому. Це буде, наприклад, справою Іспанії в матчі фіналу чемпіонату світу з футболу проти Нідерландів. Футбольний міський стадіон в Йоганнесбурзі, в Африці, став місцем цієї події, яка виграла іспанську команду після додаткового часу півзахисника футбольного клубу «Барселона» Андрес Іньєста, забив гол. Він забив його на 116-й хвилині гри.

Наприклад: баскетбольний матч в Лізі АКБ Іспанії закінчується з рахунком 75-75 в кінці 40 хвилин гри . Після цього починається 5-хвилинне продовження . У випадку, якщо перше продовження також закінчується рівноправністю, як багато інших будуть відтворюватися за необхідності, поки не буде оголошено переможця.