Визначення відпочинку

Відпочинок - це час відпочинку і розваг . Це парат, який робиться в середині зобов'язань розслабитися і очистити розум. Наприклад: "Я знаю, що залишилося кілька хвилин для перерви, але мені зараз треба йти у ванну" , "На перервах ми звичайно граємо в футбол або ховаємося" , "Бос дав нам перерву до наступної зустрічі" ,

У сфері освіти перерви - це періоди розваг та відпочинку, які існують у шкільні години. Подивимося приклад: У школі проводяться заняття з 8 до 10 ранку, коли відбувається перша півгодинна перерва. Між 10:30 та 12 знову з'являються заняття, і о 12 , починається інший більш короткий перерву. Нарешті, з 12:15 до 14 годин студенти беруть свої останні класи в день . Це означає, що між 10 і 10:30 і між 12 і 12 : 15 учні насолоджуються перервами, можуть грати, відпочивати, їсти і т.д.

За межами класу відбувається обмін між учнями, в якому викладачі так безпосередньо не беруть участь, і це може бути дуже корисним для деяких, але й небезпечних для дітей, які зазнають шкідливого насильства. Відпочинок - це момент, в якому немає такого відчуття, що все організовано, але кожен вільний обирати свою власну діяльність, хоча вони повинні зберігатися в межах дисципліни, що накладається кожним навчальним центром.

Хоча, як здається, нормальним є використання перерви для занять скороченими версіями спорту, як правило, футболу, відпочинку від занять або їжі, є також ті, хто хоче використовувати ці хвилини для спілкування, щоб звернутися до інших людей з подібними інтересами через слово Не забувайте, що покликання зазвичай виникає за роки навчання, і що багато дітей хочуть стати письменниками, журналістами або акторами, наприклад, усі види діяльності, які не живляться від удару по м'ячу.

У контексті праці існують також рекреації, хоча їх зазвичай називають іншими способами ( перерва , відпочинок тощо). Роботодавці включають ці моменти відпочинку з метою розслаблення працівників, годівлі або переходу у ванну.

Справедливі умови праці включають достатній час перерви для працівників, щоб очистити свою думку і підготуватися адекватно, щоб продовжити виконання своїх зобов'язань; насправді робочі місця, які характеризуються зміщеннями на багато годин, роблять необхідними дві або більше перерви, хоча це рідко спостерігається в компаніях.

Відомо, що секрет успіху полягає в злитті декількох факторів, тому можливостей недостатньо, але має бути й рішучість, натхнення і відплата , серед інших. Компанії, які інвестують свої ресурси в одержання потрібних людей, але потім не піклуються про забезпечення свого добробуту, часто провалюються, оскільки їхні працівники не зобов'язуються 100% на корпоративні цілі.

Відпочинок не є синонімом лінь; Навпаки, для того, щоб цей момент спокою існував, необхідно, щоб він був замкнутий у двох інших роботах, фізичній чи розумовій діяльності.

Він відомий як будинок відпочинку , з іншого боку, до резиденції, яка далеко від міста служить місцем відпочинку та задоволення. Люди, які хочуть взяти відпустку, можуть провести кілька днів у своєму оздоровчому будинку.

Звичайною річчю є те, що будинок відпочинку, подібний до того майна, що в інших країнах номінований будинок п'ятий , розраховує на басейн, сад, щоб насолодитися відкритим небом і іншими зручностями.